הסיפור שלנו

המותג שלנו פונה בעיקר לקהל חרדי מכל הסוגים, הפלגים והחצרות וקהל של גבאים המבצעים רכישות עבור המוסדות בהם הם עובדים.
הקהל הזה מתאפיין בהרגלי רכישה מאוד ספציפיים הייחודיים רק לו. מדובר בקהל שמתייחס לרכישת תשמישי הקדושה הללו בכובד ראש. זו רכישה במעורבות מאוד מאוד גבוהה.

המכנה המשותף של אברך שנכנס לחנות ומתעניין בקשר לכיסוי לטלית ושל גבאי שמגיע לחנות ומתעניין בקשר למעיל לספר התורה הוא ברור:
– שניהם ינסו לקבל מקסימום אינפורמציה בקשר למוצר אותו הם מעוניינים לרכוש
– שניהם יגיעו עם מידה כזו או אחרת של ידע מוקדם על המוצר ועל הקטגוריה שהוא שייך אליה.
– שניהם יודעים להעריך איכות גבוה
– שניהם ידעו להעריך מותג שידע לתת להם אינפורמציה מעמיקה והסברים מפורטים לגבי המוצרים בהם הם מתעניינים.
– שניהם חשים שיש משמעות לבחירה ובחינה מדוקדקת ועמוקה של תשמיש הקדושה אותו הם רוצים לקנות, מאחר ותשמיש הקדושה משרת אותם ועוזר להם בקיום מצוות.

קיימת בעיניהם משמעות גדולה לאופן שבו מקיימים את המצוות ולא רק לעובדה שמקיימים אותן.

חלק מחיבוב המצווה הוא רכישת תשמישי קדושה איכותיים. כשאני משקיע בתשמיש הקדושה אני משקיע למעשה במצווה עצמה. כשאני משקיע בתשמיש הקדושה אני מפאר את המצווה.

מנשקים את הספר בהוצאה
מניח תפילין

אני משקיע הרבה בתהליך הקנייה כי אני קונה משהו מאוד חשוב.

בגלל שהחלטתי להשקיע הרבה בתהליך הקנייה, אני מחפש באופן טבעי פרטנר (מותג) מקצועי שידע לספק לי מוצרים ברמה גבוה ומקסימום אינפורמציה על המוצר. מעבר לכך אני ארצה מישהו שיכול להמליץ לי כבעל מקצוע איזה מוצר הכי מתאים לצרכים שלי, ובנוסף אני אשמח לדעת שקניתי ממקום שידע לתת לי מענה בעתיד במידה ויעלה צורך לתקן / לתחזק את המוצר שרכשתי.

בשורה התחתונה:
הקהל שלנו שואף לקנות ממקצוען אמיתי בתחום

נקודה נוספת שחשוב להדגיש:
לא כל תשמישי הקדושה נקנים במעורבות צרכנית גבוה. קיימים תשמישי קדושה מסוימים שמקפידים עליהם פחות מאשר על אחרים.
הפוקוס העסקי של מעשה רוקם מתמקד רובו ככולו במוצרים כמו פרוכות, מעילים לספרי תורה וכיסויים לטליתות ותפילין. המוצרים הללו משתייכים כולם לקטגוריית המוצרים “המקצועיים” – זאת אומרת מוצרים שאני כצרכן מקפיד עליהם באופן מיוחד, שואל לגביהם המון שאלות ושואף לקנות את המוצר האיכותי ביותר שאני יכול אחרי שבדקתי ובררתי עליו לעומק.

רשת מעשה רוקם היא הפרטנר המושלם עבור קהל היעד שלנו מכיוון שהיא עונה על הצרכים הצרכניים שלו באופן העמוק והגדול ביותר מבין כל המתחרים

איך זה בא לידי ביטוי?

בגלל שמעשה רוקם יודעים יותר על המוצרים שהם מוכרים מכל מתחרה אחר בשוק: המותג מייצר את כל המוצרים המרכזיים (המקצועיים) שלה בעצמה. כיום יש למותג מפעל ובעתיד הייצור יעבור לאוקראינה. בכל מקרה השליטה על תהליך הייצור ובקרת האיכות גם בהווה וגם בעתיד יהיו לעולם מאוד מאוד גבוהים.

כאשר אני היצרן של המוצרים אותם אני מוכר אני גם יודע הרבה יותר על המוצרים שאני מוכר מאשר חנות שמייבאת את הסחורה או רוכשת אותה ממקור חיצוני.

דוגמה להמחשה:
המוכרים במותג מעשה רוקם יודעים פרטי פרטים על פרוכת לבית כנסת העומדת למכירה בחנות. מי הצייר של הדוגמה? באיזה אופן הפכו את הציור לדוגמה במחשב? היכן נרכש הבד? איזה סוג בד זה ומדוע נבחר דווקא הבד הזה? איזה מחלקות ואנשים במפעל טיפלו בפרוכת מהשלב הראשוני ועד המוצר המוגמר הסופי? איפה המוצר אוחסן לפני שהגיע לחנות? וכו, וכו’.
כשאתה רוכש במעשה רוקם אתה קונה בחנות שיודעת ומכירה את המוצרים שלה יותר מכל חנות אחרת. רמת ההיכרות של המותג עם המוצרים אותם היא מוכרת גדולה משמעות ולמעשה חסרת תקדים בכל הקטגוריה.

יש כאן הלימה מושלמת ומלאה בין צרכי הקהל שלנו, לבין מי שאנחנו ומה אנחנו מסוגלים לספק לו.

אוחז בידו ספר תורה

מה הרשת מעניקה?

מקסימום אינפורמציה ומידע לגבי המוצרים השונים – אנחנו יודעים הכי הרבה כי אנחנו היצרניים
איכות גבוה – אנחנו מייצרים בעצמנו ולכן שולטים באיכות ומקפידים עליה.

מחיר טוב – בגלל שאנחנו מייצרים בעצמנו אין פערי תיווך והצרכן הסופי מקבל איכות גבוה במחיר נמוך יחסית
לדעת שיהיה לי מענה בעתיד במקרה של תקלות / תיקונים.
בגלל שאנחנו מייצרים בעצמנו קל לנו לתת אחריות מורחבת ואפילו אחריות לכל החיים

הנאה

חשוב לנו שתהנו! כשמשקיעים בתשמישי קדושה איכותיים, מפוארים, כשאתה יודע במדויק את כל התהליך שהמוצר עבר עד לידיים שלך, אתה תעריך ותשקיע במצוות כאילו הם פנינים ואוצרות של הנאה עבורך כל פעם מחדש.

ירידה לפרטים

התהליך המיוחד של מוצר עובר כדי להגיע אליך מושלם זה בפרטים הכי קטנים שאפשר לדמיין, כל מוצר עובר בקרת איכות ועמידות כדי שהלקוחות שלנו יוכלו ליהנות ממוצר חזק לכל החיים.

מובילות

ברגע שכל הייצור חשוף אלינו בצורה שקופה, אנחנו מובילים את השוק וקובעים את הכללים שגורמים לנו להוביל ייצור איכותי ועיצוב ייחודי משלנו שאין לו תחרות ולא תהיה, כי חשוב לנו שתעריכו ותשתמשו בתשמישי קדושה שמייקרים מצוות.

שקיפות מלאה

כל תהליך הייצור והבקרה שהמותג מעביר את המוצרים עובר ללקוח בצורה מדויקת שחושפת את כל הסודות, כי יש לנו רק במה להתגאות! חשוב לנו שהשימוש בתשמישי הקדושה יגיע ממקום של שקיפות מלאה והבנה בכל פרט במוצר כי כך חיבוב המצווה שלכם עולה בעשרת מונים